WbSrch Webbsökning Index Statistik

Språkantal URLs Kröpantal Villkor Indexerasärenden index Index
Afrikaans2637652000
Aragonese5299230210
Baskiska46101053870
Bosniska1315607860
Katalanska3967490183246193
Kroatiska51600269957177327
Tjeckiska309144363539510501
Danska209031129909441662
Holländska743398214190326381
Engelska3478381173239611525051
Estländska213843148960
Finska114456271629842689
Franska897711213641518503
Galisiska4189684040
Tyska18358272532262131344
Grekiska96892274365244635
Hausa1841030
Ungerska177876390187225056
Isländska79221909090
Irländska4976302970
Italienska486611212005289137
Lettiska17565196634101333
Lettiska57954167404434058
Luxemburgiska6187623070344030
Norwegian114924114199564489
Polska564365341100454353
Portugisiska573279187830179394
Rumänska109641213216260997
Rwandan568117930
Shona4980640
Slovakian8633734633605200
Slovene2605425241346757
Somali98112500
Spanska849104300906621708
Swahili4583324000
Svenska157183201637421453
Turkiska183934331949430874
Walesiska2447308770
Wolof3836330
Xhosa233119090
Yoruba2137990
Zulu895191060
Total42749555676725923675553

Excluded Domains: 2515553


For top-level domain stats, please see the TLD stats page


Tillbaka till sökfunktionen.